راهنمایی دخترانه نور

نحوه مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان به چه صورت است؟
مدرسه دارای مشاوری مجرب و توانایی هست که دانش آموزان مدرسه میتوانند در زمان هایی که مشاور مدرسه حضور دارد به ایشان مراجعه کرده و از مشاوره برخوردار شوند. کلاس مجزایی برای مشاوره خصوصی با دانش آموزان در نظر گرقته شده است. ساعت های حضور مشاور مدرسه در برنامه صبحگاه و در برد مشاور مدرسه در ابتدای سال به دانش آموزان ابلاغ میگردد.
چگونگی فضای کلاس درسی دانش آموزان؟
هر کلاس به صورت مجزا دارای سیستم صوتی و مجهز به دیتا برای آموزش الکترونیکی هستند. کلاس ها متناسب با تعداد دانش آموزان از فضای کافی برخوردار هستند و اغلب کلاس های مدرسه از نورگیری بسیار خوبی برخوردار هستند. هر کلاس سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسبی را دارد.
نحوه اطلاع رسانی اخبار مدرسه به اولیاء چگونه است؟
اطلاعیه های ضروری و فوری به صورت پیامک برای اولیای مدرسه ارسال میگردد. و اولیاء مدرسه نیز با پیگیری کانال مدرسه در شبکه ها اجتماعی و سایت مدرسه از اخبار و اطلاعیه های به روز مدرسه آگاهی پیدا نمایند.
ساعات و روزهای حضور دانش آموزان در مدرسه نور چگونه است؟
کلاس درسی دانش آموزان از شنبه تا دوشنبه از ساعت 7:30 الی 14 و روزهای سه شنبه و چهارشتبه از ساعت 7:30 الی 12:30 روز پنج شنبه نیز تعطیل میباشد.
آدرس و شماره تلفن مدرسه نور؟
شماره تلفن مدرسه نور: 42222156-086 آدرس مدرسه نور:ساوه-میدان مخابرات خیابان ارم 6
نحوه ارزیابی دانش آموزان در مدرسه نور به چه صورت است؟
دبیران مجرب مدرسه علاوه بر پرسش شفاهی از دانش آموزان در هر جلسه،در پایان هر ماه امتحان کتبی برگزار شده و کارنامه ماهیانه برای دانش آموزان صادر میشود.
 
  
1 
  
 
صفحه 1 از 1